John Nylén
Låsesmed / Daglig leder

e-post: john@oslolasservice.no

 

Julian Nylén

Låssystem & butikk

e-post: julian@oslolasservice.no

 

Lasse Ihlen

Låsesmed / Adgangskontroll

e-post: li@oslolasservice.no

Saulius Jakubauskas
Prosjektmontør

e-post: saulius@oslolasservice.no

 

Gints Balcers
Prosjektmontør

e-post: gints@oslolasservice.no

Gine Finstad
Serviceansvarlig

e-post: gine@oslolasservice.no

 

Kim Karlsen

Låsesmed / Adgangskontroll

e-post: kim@oslolasservice.no

 

Kestutis Janciunas
Prosjektmontør

e-post: kestas@oslolasservice.no

Mindaugas Klinkevicius
Prosjektmontør

e-post: mindaugas@oslolasservice.no

Frank Grøndahl

Administrator

e-post: frank@oslolasservice.no

 

Nina Olsvik

Økonomi

e-post: nina@oslolasservice.no

Lasse Sørensen

Låsesmed

e-post: lasse@oslolasservice.no

 

Patrik Vaakanainen

Låsesmed lærling

e-post: patrick@oslolasservice.no

Anne Karin Aastad

Økonomi

e-post:annekarin@oslolasservice.no

 

Stian Aaserud Grønfur

Låsesmed

e-post: stian@oslolasservice.no

 

Oliver Tangen

Låsesmed lærling

e-post: oliver@oslolasservice.no

 

Per Aastad

Prosjektmontør

e-post: per@oslolasservice.no

Send oss en melding, så kontakter vi deg: 

Oslo Låsservice as

Caspar Storms Vei 16
0664. Oslo.


Telefon: 90 54 22 22

e-post: post@oslolasservice.no

Oslo Låsservice as - Caspar Storms vei 16. 0664 Oslo - Telefon: 90 54 22 22 - e-post: post@oslolasservice.no - org.nr: 911 636 670.

Åpningstider: Mandag - Fredag: 08:00 - 16:00. Lørdag - Søndag: Stengt

Salto systems
tim-dormakaba-logo.gif